avatar
1 month

Airdop od platformy De. Fi

De.Fi to platforma, która ma na celu demokratyzację świata finansów zdecentralizowanych (DeFi) i umożliwienie każdemu korzystania z rewolucji finansowej Web3, inwestując pewnie i bez obaw o ewentualne straty. Jako swoisty "Robinhood DeFi", De.Fi stawia sobie za zadanie być większym i lepszym niż tradycyjne platformy finansowe oparte na Web2, dzięki braku narodowych ograniczeń finansowych i zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Społeczność De.Fi: Społeczność De.Fi składa się z użytkowników DeFi o różnym poziomie doświadczenia: od profesjonalnych inwestorów, traderów, doświadczonych znawców DeFi, dużych graczy, entuzjastów oraz nowicjuszy w tej dziedzinie. Społeczność znacznie wzrosła od czasu uruchomienia platformy i wykorzystuje pełnię ekosystemu De.Fi.

Elementy ekosystemu:

Dashboard (Pulpit): Bezpieczne miejsce dla użytkowników do zarządzania ich aktywami, przy jednoczesnej świadomości wszystkich związanych z nimi ryzyk i możliwości zarządzania nimi.

Narzędzia Bezpieczeństwa (Security Toolkit): Zestaw narzędzi umożliwiających użytkownikom jak największą kontrolę nad swoim bezpieczeństwem, obejmujący funkcje takie jak sprawdzanie adresów portfeli, skanowanie smart kontraktów itp.

Audyt: Platforma nie tylko przeprowadza własne audyty, ale udostępnia również wyniki audytów różnych firm na swojej stronie, a także szczegółowe informacje na temat wszelkich hakerstw i eksploatacji protokołów na obsługiwanych łańcuchach blokowych.

Jak zacząć:

Podłącz swój portfel: Przez przeglądarkę lub aplikację De.Fi, podłącz swój portfel. Platforma obsługuje różne portfele przeglądarkowe na wielu różnych łańcuchach blokowych.

Śledź swoje salda: Korzystając z panelu De.Fi, łatwo monitoruj swoje tokeny, NFT-y, dostarczoną płynność lub inne środki na obsługiwanych łańcuchach blokowych. W sekcji "Inwestycje" znajdziesz szczegółowe informacje na temat sald portfela, zdeponowanych środków i wypożyczonych tokenów.

Bądź bezpieczny: De.Fi dostarcza narzędzi, które pozwalają być informowanym i bezpiecznym podczas inwestycji w przestrzeni DeFi. Skaner zagrożeń, skanowanie smart kontraktów, oraz bazy danych audytów i eksploatacji są dostępne, aby użytkownicy mogli podejmować świadome decyzje inwestycyjne.

Platforma De.Fi stawia na transparentność, bezpieczeństwo i dostępność dla wszystkich, by każdy mógł korzystać z potencjału finansowego rewolucji DeFi.

Zachęcam do zaglądnięcia na ich stronę i wźięcia udziału questach pod potencjalny airdrop

https://de.fi/claim/?invite=DEFI-fcb633e3

Airdop od platformy De. Fi

0 users upvote it!

1 answer